szafka łazienkowa wisząca otwarta comad cremona 15 cm dąb cremona 83-15-80 sm
Nr kat. 100608992
opis produktu
Regał łazienkowy Comad Cremona 15 cm dąb cremona 83-15-80 sm to model wyposażony w trzy półki, który stworzy funkcjonalną oraz harmonijną kompozycję z meblami łazienkowymi Comad Cremona dostępnymi w sklepie Komfort. Powyższy regał o otwartej konstrukcji doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, rustykalnych, nowoczesnych i eklektycznych. Zaokrąglone obrzeża tworzą łagodną i subtelną linię. Kolekcja mebli łazienkowych Comad powstała z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne, trwałe zabrudzenia, przebarwienia oraz wilgoć. Model w naturalnym odcieniu prezentuje wzór usłojenia do złudzenia przypominając rzeczywistą strukturę dębu Cremona. Wymiary oferowanego regału wynoszą 15 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 83-15-80 SM |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Regał łazienkowy Comad Cremona 15 cm dąb cremona 83-15-80 sm to model wyposażony w trzy półki, który stworzy funkcjonalną oraz harmonijną kompozycję z meblami łazienkowymi Comad Cremona dostępnymi w sklepie Komfort. Powyższy regał o otwartej konstrukcji doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, rustykalnych, nowoczesnych i eklektycznych. Zaokrąglone obrzeża tworzą łagodną i subtelną linię. Kolekcja mebli łazienkowych Comad powstała z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne, trwałe zabrudzenia, przebarwienia oraz wilgoć. Model w naturalnym odcieniu prezentuje wzór usłojenia do złudzenia przypominając rzeczywistą strukturę dębu Cremona. Wymiary oferowanego regału wynoszą 15 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 83-15-80 SM |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca otwarta comad cremona 15 cm dąb cremona 83-15-80 sm
Nr kat. 100608992
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









