ramię prysznicowe ścienne deante silia titanium nqs_d41k
Nr kat. 100431916
opis produktu
Wylewka ścienna należy do kolekcji Silia. Wszystkie produkty z kolekcji są opływowe i zaokrąglone. Wylewka wyposażona jest w laminarny, silikonowy, ruchomy aerator. Silikonowe wypustki ułatwiają utrzymanie produktu w czystości. Wykończenie w kolorze titanium pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Wylewka ma standardowy gwint i pasuje do wszystkich głowic prysznicowych.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 43,5 X 14 X 5 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Przyłącze kątowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Titanium |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_D41K |
| Waga brutto: | 0.764 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wylewka ścienna należy do kolekcji Silia. Wszystkie produkty z kolekcji są opływowe i zaokrąglone. Wylewka wyposażona jest w laminarny, silikonowy, ruchomy aerator. Silikonowe wypustki ułatwiają utrzymanie produktu w czystości. Wykończenie w kolorze titanium pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Wylewka ma standardowy gwint i pasuje do wszystkich głowic prysznicowych.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Silia |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 43,5 X 14 X 5 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Przyłącze kątowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Titanium |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NQS_D41K |
| Waga brutto: | 0.764 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ramię prysznicowe ścienne deante silia titanium nqs_d41k
Nr kat. 100431916
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



