pościel ope perkalowa beżowa 200x220 cm
Nr kat. 100395460
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komplety pościeli |
|---|---|
| Dostawca: | Homla |
| Kolor: | Beżowy |
| Szerokość: | 200 cm |
| Długość: | 220 cm |
| Wysokość: | 0 cm |
| Materiał wykonania: | PERKAL |
| Kolekcja: | BASIC |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komplety pościeli |
|---|---|
| Dostawca: | Homla |
| Kolor: | Beżowy |
| Szerokość: | 200 cm |
| Długość: | 220 cm |
| Wysokość: | 0 cm |
| Materiał wykonania: | PERKAL |
| Kolekcja: | BASIC |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
pościel ope perkalowa beżowa 200x220 cm
Nr kat. 100395460
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







