półsłupek łazienkowy rodan elegance 79x35,5x31,5 cm dąb craft złoty
Nr kat. 100600847
opis produktu
Stylowy Półsłupek Łazienkowy Rodan Elegance 79x35.5x31.5 Cm Dąb Craft Złoty to idealne połączenie funkcjonalności i elegancji w nowoczesnej formie. Wiszący model wyposażony w pojedyncze drzwi z mechanizmem cichego domyku oraz praktyczne półki, ułatwia utrzymanie porządku i organizację przestrzeni w łazience. Subtelnie zaokrąglona krawędź szafki w połączeniu z ryflowanym frontem i bokami nadaje całości wyjątkowy design, solidny korpus wykonany z laminowanego MDF-u wykazuje trwałość i odporność na wilgoć, powierzchnia mebla w odcieniu jasnego drewna wprowadza do pomieszczenia naturalny urok. W zestawie z szafką znajduje się uchwyt w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym i czarnym – umożliwiający dopasowanie półsłupka do indywidualnego stylu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 16.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowy Półsłupek Łazienkowy Rodan Elegance 79x35.5x31.5 Cm Dąb Craft Złoty to idealne połączenie funkcjonalności i elegancji w nowoczesnej formie. Wiszący model wyposażony w pojedyncze drzwi z mechanizmem cichego domyku oraz praktyczne półki, ułatwia utrzymanie porządku i organizację przestrzeni w łazience. Subtelnie zaokrąglona krawędź szafki w połączeniu z ryflowanym frontem i bokami nadaje całości wyjątkowy design, solidny korpus wykonany z laminowanego MDF-u wykazuje trwałość i odporność na wilgoć, powierzchnia mebla w odcieniu jasnego drewna wprowadza do pomieszczenia naturalny urok. W zestawie z szafką znajduje się uchwyt w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym i czarnym – umożliwiający dopasowanie półsłupka do indywidualnego stylu wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 16.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półsłupek łazienkowy rodan elegance 79x35,5x31,5 cm dąb craft złoty
Nr kat. 100600847
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


















