półsłupek łazienkowy comad aster 30x80x26,5 cm biały mat 80-30-1d
Nr kat. 100624387
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Aster |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 80-30-1D |
| Waga brutto: | 11.450 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Aster |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 80-30-1D |
| Waga brutto: | 11.450 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półsłupek łazienkowy comad aster 30x80x26,5 cm biały mat 80-30-1d
Nr kat. 100624387
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












