podkład secura heat vinyl click (opk=5,76m2)
Nr kat. 100467662
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Podkłady |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkład |
| Materiał: | Polistyren |
| Ilość w opakowaniu: | 5.76 |
| Kolekcja: | Secura Heat Vinyl Click |
| Długość: | 1.20 m |
| Dostawca: | Decora S.A. |
| Szerokość: | 600 mm |
| Grubość całkowita: | 5 mm |
| Ogrzewanie podłogowe: | Niezalecany |
| Komfort akustyczny: | Wysoki |
| Natężenie ruchu: | Duże |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele winylowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Podkłady |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkład |
| Materiał: | Polistyren |
| Ilość w opakowaniu: | 5.76 |
| Kolekcja: | Secura Heat Vinyl Click |
| Długość: | 1.20 m |
| Dostawca: | Decora S.A. |
| Szerokość: | 600 mm |
| Grubość całkowita: | 5 mm |
| Ogrzewanie podłogowe: | Niezalecany |
| Komfort akustyczny: | Wysoki |
| Natężenie ruchu: | Duże |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele winylowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
podkład secura heat vinyl click (opk=5,76m2)
Nr kat. 100467662
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie








