podkład pod panele winylowe pum na ogrzewanie podłogowe thermo comfort 900+ 1,30 mm 8 m2
Nr kat. 100585271




My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Długość: 8 m
Szerokość: 1 m
Grubość: 1,3 mm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Podkład |
|---|---|
| Kolekcja: | Thermo Comfort 900+ |
| Zastosowanie: | Podkłady |
| Dostawca: | MARDOM |
| Ogrzewanie podłogowe: | Premium |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Komfort akustyczny: | Wysoki |
| Natężenie ruchu: | Wysokie |
| Grubość całkowita: | 1.30 mm |
| Materiał: | Poliuretan |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele winylowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Długość: 8 m
Szerokość: 1 m
Grubość: 1,3 mm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Podkład |
|---|---|
| Kolekcja: | Thermo Comfort 900+ |
| Zastosowanie: | Podkłady |
| Dostawca: | MARDOM |
| Ogrzewanie podłogowe: | Premium |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Komfort akustyczny: | Wysoki |
| Natężenie ruchu: | Wysokie |
| Grubość całkowita: | 1.30 mm |
| Materiał: | Poliuretan |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele winylowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
podkład pod panele winylowe pum na ogrzewanie podłogowe thermo comfort 900+ 1,30 mm 8 m2
Nr kat. 100585271
8,00m21 paczka
8,00m21 paczka
opis produktu

Długość: 8 m
Szerokość: 1 m
Grubość: 1,3 mm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Podkład |
|---|---|
| Kolekcja: | Thermo Comfort 900+ |
| Zastosowanie: | Podkłady |
| Dostawca: | MARDOM |
| Ogrzewanie podłogowe: | Premium |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Komfort akustyczny: | Wysoki |
| Natężenie ruchu: | Wysokie |
| Grubość całkowita: | 1.30 mm |
| Materiał: | Poliuretan |
| Ilość w opakowaniu: | 8 |
| Przeznaczenie: | Podkłady pod panele winylowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


