plat czerwony
Nr kat. 100096191
opis produktu
Wykładzina dywanowa PLAT CZERWONY to idealny sposób na podkreślenie eleganckiego charakteru wnętrza biznesowego. Intensywna czerwień podniesie prestiż pomieszczenia, nadając mu profesjonalizmu i klasycznego usposobienia. Produkt został w całości wykonany z włókien polipropylenowych, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością na wilgoć oraz czynniki mechaniczne – również ścieranie i udeptywanie. Niskie runo typu saxon ma właściwości antyelektrostatyczne, a dodatkowo wyjątkowo łatwo utrzymać je w czystości. Dzięki temu wykładzina PLAT CZERWONY będzie doskonałym wyborem dla miejsc o sporym natężeniu ruchu, ochraniając podłogę przestrzeni komercyjnych przez długi czas.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: | Do powierzchni targowych |
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Bestseller: | Tak |
| Typ: | Igłowana |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 3 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 280 g/m2 |
| Wysokość runa : | 2 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Nie |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa PLAT CZERWONY to idealny sposób na podkreślenie eleganckiego charakteru wnętrza biznesowego. Intensywna czerwień podniesie prestiż pomieszczenia, nadając mu profesjonalizmu i klasycznego usposobienia. Produkt został w całości wykonany z włókien polipropylenowych, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością na wilgoć oraz czynniki mechaniczne – również ścieranie i udeptywanie. Niskie runo typu saxon ma właściwości antyelektrostatyczne, a dodatkowo wyjątkowo łatwo utrzymać je w czystości. Dzięki temu wykładzina PLAT CZERWONY będzie doskonałym wyborem dla miejsc o sporym natężeniu ruchu, ochraniając podłogę przestrzeni komercyjnych przez długi czas.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: | Do powierzchni targowych |
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czerwone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Bestseller: | Tak |
| Typ: | Igłowana |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 3 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 280 g/m2 |
| Wysokość runa : | 2 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Nie |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plat czerwony
Nr kat. 100096191
Pamiętaj o





