miska wc wisząca cersanit parva cleanon bez deski k27-061
Nr kat. 100172095

opis produktu
Miska zawiesza PARVA przystosowana została do oszczędnego spłukiwania wody 3/5 l oraz 2,5/5 l. Model wyposażono w poziomy odpływ wody i nowatorską technologię CleanOn. Brak wewnętrznego kołnierza umożliwia dokładne spłukiwanie całej wewnętrznej powierzchni muszli, dzięki czemu zawsze będzie czysta i świeża. Cena dotyczy samej miski, deskę należy dokupić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | K27-061 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Szerokość miski: | 35 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 51.50 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 35.50 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Miska zawiesza PARVA przystosowana została do oszczędnego spłukiwania wody 3/5 l oraz 2,5/5 l. Model wyposażono w poziomy odpływ wody i nowatorską technologię CleanOn. Brak wewnętrznego kołnierza umożliwia dokładne spłukiwanie całej wewnętrznej powierzchni muszli, dzięki czemu zawsze będzie czysta i świeża. Cena dotyczy samej miski, deskę należy dokupić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | K27-061 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Szerokość miski: | 35 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 51.50 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 35.50 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca cersanit parva cleanon bez deski k27-061
Nr kat. 100172095
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Miska zawiesza PARVA przystosowana została do oszczędnego spłukiwania wody 3/5 l oraz 2,5/5 l. Model wyposażono w poziomy odpływ wody i nowatorską technologię CleanOn. Brak wewnętrznego kołnierza umożliwia dokładne spłukiwanie całej wewnętrznej powierzchni muszli, dzięki czemu zawsze będzie czysta i świeża. Cena dotyczy samej miski, deskę należy dokupić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | parva |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | K27-061 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Szerokość miski: | 35 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 51.50 cm |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 35.50 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


