parawan nawannowy new trendy smart 160x150 cm 4-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7797
Nr kat. 100555768
opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 160x150 cm 4-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7797 to wysokiej jakości parawan nawannowy, który stanowi fuzję elegancji oraz nowoczesnego designu. Powyższy model o wymiarach wynoszących 160 cm szerokości oraz 150 cm wysokości posiada transparentne przeszklenie o grubości 8 mm, które wzbogacają złote profile o szczotkowanym wykończeniu powierzchni. Czteroczęściowy parawan nawannowy o przesuwnym systemie otwierania służy wygodzie użytkowania, chroni przestrzeń przed zalaniem, a także stanowi oszczędność cennego miejsca w łazience. Solidny i trwały model jest odporny na pęknięcia, zarysowania oraz czynniki mechaniczne. Parawan nawannowy z powłoką ułatwiającą pielęgnację zabezpiecza powierzchnię przed smugami, śladami kropel oraz osadami kamienia, zachowując idealną gładkość i przejrzystość.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 201,00X54,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 4 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7797 |
| Waga brutto: | 45 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 160x150 cm 4-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7797 to wysokiej jakości parawan nawannowy, który stanowi fuzję elegancji oraz nowoczesnego designu. Powyższy model o wymiarach wynoszących 160 cm szerokości oraz 150 cm wysokości posiada transparentne przeszklenie o grubości 8 mm, które wzbogacają złote profile o szczotkowanym wykończeniu powierzchni. Czteroczęściowy parawan nawannowy o przesuwnym systemie otwierania służy wygodzie użytkowania, chroni przestrzeń przed zalaniem, a także stanowi oszczędność cennego miejsca w łazience. Solidny i trwały model jest odporny na pęknięcia, zarysowania oraz czynniki mechaniczne. Parawan nawannowy z powłoką ułatwiającą pielęgnację zabezpiecza powierzchnię przed smugami, śladami kropel oraz osadami kamienia, zachowując idealną gładkość i przejrzystość.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 201,00X54,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 4 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7797 |
| Waga brutto: | 45 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy smart 160x150 cm 4-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7797
Nr kat. 100555768
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







