parawan nawannowy new trendy smart 150x150 cm 2-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7792
Nr kat. 100555754
opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 150x150 cm przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7792 to wysokiej jakości parawan nawannowy producenta New Trendy o przesuwnym systemie otwierania, który zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość połączenia funkcji wanny i prysznica. Prezentowana oferta wyróżnia się uniwersalną konstrukcją, która sprawdzi się w montażu lewostronnym oraz prawostronnym. Charakterystycznymi cechami parawanu nawannowego Smart są złote profile o szczotkowanym wykończeniu powierzchni, transparentne przeszklenie oraz minimalistyczna forma, która doskonale sprawdzi się w aranżacjach łazienek w nowoczesnej odsłonie stylu glamour. Niezawodne szkło hartowane o grubości 8 mm zostało wzbogacone o powłokę easy clean, która zapewnia łatwość pielęgnacji oraz odporność przed osadzaniem się kamienia, a także widocznymi smugami. Model objęty 7-letnią gwarancją mierzy 150 cm szerokości oraz 150 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 202,00X54,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7792 |
| Waga brutto: | 49 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 150x150 cm przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7792 to wysokiej jakości parawan nawannowy producenta New Trendy o przesuwnym systemie otwierania, który zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość połączenia funkcji wanny i prysznica. Prezentowana oferta wyróżnia się uniwersalną konstrukcją, która sprawdzi się w montażu lewostronnym oraz prawostronnym. Charakterystycznymi cechami parawanu nawannowego Smart są złote profile o szczotkowanym wykończeniu powierzchni, transparentne przeszklenie oraz minimalistyczna forma, która doskonale sprawdzi się w aranżacjach łazienek w nowoczesnej odsłonie stylu glamour. Niezawodne szkło hartowane o grubości 8 mm zostało wzbogacone o powłokę easy clean, która zapewnia łatwość pielęgnacji oraz odporność przed osadzaniem się kamienia, a także widocznymi smugami. Model objęty 7-letnią gwarancją mierzy 150 cm szerokości oraz 150 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 202,00X54,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7792 |
| Waga brutto: | 49 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy smart 150x150 cm 2-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7792
Nr kat. 100555754
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







