parawan nawannowy new trendy smart 130x150 cm 4-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7794
Nr kat. 100555765





opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 130x150 cm przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7794 to parawan nawannowy w nowoczesnej odsłonie stylu glamour, którego wymiary sięgają 130 cm szerokości oraz 150 cm wysokości. Prezentowany wariant posiada transparentne przeszklenie o grubości 8 mm oraz minimalistyczne profile. Ich prosty kształt rekompensuje efektowny odcień złota o szczotkowanym wykończeniu powierzchni, który nadaje konstrukcji elegancki efekt. Wypełnienie pokryte powłoką easy clean zapewnia łatwość utrzymania przeszklenia w nieskazitelnej czystości. Ponadto szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy nie ulega zarysowaniom, pęknięciom czy uszczerbkom. Nie pozostawia także smug, śladów spływających kropel ani osadów kamienia.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 201,00X44,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 4 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7794 |
| Waga brutto: | 42 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 130x150 cm przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7794 to parawan nawannowy w nowoczesnej odsłonie stylu glamour, którego wymiary sięgają 130 cm szerokości oraz 150 cm wysokości. Prezentowany wariant posiada transparentne przeszklenie o grubości 8 mm oraz minimalistyczne profile. Ich prosty kształt rekompensuje efektowny odcień złota o szczotkowanym wykończeniu powierzchni, który nadaje konstrukcji elegancki efekt. Wypełnienie pokryte powłoką easy clean zapewnia łatwość utrzymania przeszklenia w nieskazitelnej czystości. Ponadto szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy nie ulega zarysowaniom, pęknięciom czy uszczerbkom. Nie pozostawia także smug, śladów spływających kropel ani osadów kamienia.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 201,00X44,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 4 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7794 |
| Waga brutto: | 42 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy smart 130x150 cm 4-częściowy przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7794
Nr kat. 100555765
Cena katalogowa: 5 573,13 zł/szt
Wymiary:
130x150 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 5 573,13 zł/szt
Wymiary:
130x150 cm
1 szt.
opis produktu
Parawan nawannowy New Trendy Smart 130x150 cm przesuwny uniwersalny gold brushed exk-7794 to parawan nawannowy w nowoczesnej odsłonie stylu glamour, którego wymiary sięgają 130 cm szerokości oraz 150 cm wysokości. Prezentowany wariant posiada transparentne przeszklenie o grubości 8 mm oraz minimalistyczne profile. Ich prosty kształt rekompensuje efektowny odcień złota o szczotkowanym wykończeniu powierzchni, który nadaje konstrukcji elegancki efekt. Wypełnienie pokryte powłoką easy clean zapewnia łatwość utrzymania przeszklenia w nieskazitelnej czystości. Ponadto szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy nie ulega zarysowaniom, pęknięciom czy uszczerbkom. Nie pozostawia także smug, śladów spływających kropel ani osadów kamienia.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | smart |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 201,00X44,50X14,50 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 4 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-7794 |
| Waga brutto: | 42 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


