parawan nawannowy new trendy new soleo 60x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny grafit szczotkowany p-0147
Nr kat. 100433697

opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY NEW TRENDY NEW SOLEO 60X140 CM 1-CZĘŚCIOWY STAŁY UNIWERSALNY GRAFITOWY P-0147 jest eleganckim produktem, który zaprezentuje się estetycznie w każdej nowoczesnej łazience. Grafitowy kolor wykończenia warto skompletować z armaturą łazienkową o tym samym kolorze. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym i odpornym na codzienne, wieloletnie użytkowanie i ciągły kontakt z wodą.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0147 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 14.750 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY NEW TRENDY NEW SOLEO 60X140 CM 1-CZĘŚCIOWY STAŁY UNIWERSALNY GRAFITOWY P-0147 jest eleganckim produktem, który zaprezentuje się estetycznie w każdej nowoczesnej łazience. Grafitowy kolor wykończenia warto skompletować z armaturą łazienkową o tym samym kolorze. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym i odpornym na codzienne, wieloletnie użytkowanie i ciągły kontakt z wodą.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0147 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 14.750 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 60x140 cm 1-częściowy składany uniwersalny grafit szczotkowany p-0147
Nr kat. 100433697
Cena katalogowa: 1 616,22 zł/szt
Wymiary:
60x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 616,22 zł/szt
Wymiary:
60x140 cm
1 szt.
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY NEW TRENDY NEW SOLEO 60X140 CM 1-CZĘŚCIOWY STAŁY UNIWERSALNY GRAFITOWY P-0147 jest eleganckim produktem, który zaprezentuje się estetycznie w każdej nowoczesnej łazience. Grafitowy kolor wykończenia warto skompletować z armaturą łazienkową o tym samym kolorze. Parawan wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Parawan nawannowy z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy objęty jest 3-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym i odpornym na codzienne, wieloletnie użytkowanie i ciągły kontakt z wodą.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Stały |
| Kod producenta: | P-0147 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,00X6,40 CM |
| Waga brutto: | 14.750 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


