parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 2-częściowy uchylny prawy chrom połysk p-0029/p-0024
Nr kat. 100179907

opis produktu
Parawan nawannowy to sprytne rozwiązanie nawet do małej łazienki. Dzięki niemu możemy korzystać z zalet prysznica, nie tracąc możliwości skorzystania z relaksującej kąpieli w wannie. Wystarczy bowiem zamontować szklaną konstrukcję, by cieszyć się maksymalną funkcjonalnością. Parawan nawannowy New Trendy New Soleo zapewni całościowe zasłonięcie wanny o szerokości nawet 100 cm. Prostokątny kształt pasował będzie do wielu klasycznych modeli. Produkt wykonany jest ze szkła o grubości 6 mm i chromowanych krawędzi. Minimalistyczny geometryczny design uszlachetni aranżację. Dwa lata gwarancji w cenie parawanu.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0029/P-0024 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X74,00X13,50 CM |
| Waga brutto: | 41.408 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Parawan nawannowy to sprytne rozwiązanie nawet do małej łazienki. Dzięki niemu możemy korzystać z zalet prysznica, nie tracąc możliwości skorzystania z relaksującej kąpieli w wannie. Wystarczy bowiem zamontować szklaną konstrukcję, by cieszyć się maksymalną funkcjonalnością. Parawan nawannowy New Trendy New Soleo zapewni całościowe zasłonięcie wanny o szerokości nawet 100 cm. Prostokątny kształt pasował będzie do wielu klasycznych modeli. Produkt wykonany jest ze szkła o grubości 6 mm i chromowanych krawędzi. Minimalistyczny geometryczny design uszlachetni aranżację. Dwa lata gwarancji w cenie parawanu.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0029/P-0024 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X74,00X13,50 CM |
| Waga brutto: | 41.408 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 2-częściowy uchylny prawy chrom połysk p-0029/p-0024
Nr kat. 100179907
Cena katalogowa: 2 969,22 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 2 969,22 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
opis produktu
Parawan nawannowy to sprytne rozwiązanie nawet do małej łazienki. Dzięki niemu możemy korzystać z zalet prysznica, nie tracąc możliwości skorzystania z relaksującej kąpieli w wannie. Wystarczy bowiem zamontować szklaną konstrukcję, by cieszyć się maksymalną funkcjonalnością. Parawan nawannowy New Trendy New Soleo zapewni całościowe zasłonięcie wanny o szerokości nawet 100 cm. Prostokątny kształt pasował będzie do wielu klasycznych modeli. Produkt wykonany jest ze szkła o grubości 6 mm i chromowanych krawędzi. Minimalistyczny geometryczny design uszlachetni aranżację. Dwa lata gwarancji w cenie parawanu.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0029/P-0024 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X74,00X13,50 CM |
| Waga brutto: | 41.408 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


