parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 2-częściowy składany prawy czarny mat p-0042
Nr kat. 100189733

opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 100X140 PRAWY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0042 to model prawostronny, wyposażony w podwójne skrzydła oraz składany system otwierania, który stanowi wygodę użytkowania, jak również oszczędność miejsca. Prezentowany parawan nawannowy o wymiarach 140 cm wysokości oraz 100 cm szerokości posiada transparentne wypełnienie, które podkreślają czarne profile. Produkt idealny do wielu współczesnych aranżacji - nowoczesnych, loft, eklektycznych i skandynawskich. Ponadto szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy pokrywa innowacyjna powłoka ułatwiająca pielęgnację oraz utrzymanie nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0042 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X62,30X7,20 CM |
| Waga brutto: | 25 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 100X140 PRAWY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0042 to model prawostronny, wyposażony w podwójne skrzydła oraz składany system otwierania, który stanowi wygodę użytkowania, jak również oszczędność miejsca. Prezentowany parawan nawannowy o wymiarach 140 cm wysokości oraz 100 cm szerokości posiada transparentne wypełnienie, które podkreślają czarne profile. Produkt idealny do wielu współczesnych aranżacji - nowoczesnych, loft, eklektycznych i skandynawskich. Ponadto szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy pokrywa innowacyjna powłoka ułatwiająca pielęgnację oraz utrzymanie nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0042 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X62,30X7,20 CM |
| Waga brutto: | 25 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 2-częściowy składany prawy czarny mat p-0042
Nr kat. 100189733
Cena katalogowa: 2 410,80 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 2 410,80 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 100X140 PRAWY NEW TRENDY NEW SOLEO P-0042 to model prawostronny, wyposażony w podwójne skrzydła oraz składany system otwierania, który stanowi wygodę użytkowania, jak również oszczędność miejsca. Prezentowany parawan nawannowy o wymiarach 140 cm wysokości oraz 100 cm szerokości posiada transparentne wypełnienie, które podkreślają czarne profile. Produkt idealny do wielu współczesnych aranżacji - nowoczesnych, loft, eklektycznych i skandynawskich. Ponadto szkło zastosowane w parawanach nawannowych New Trendy pokrywa innowacyjna powłoka ułatwiająca pielęgnację oraz utrzymanie nieskazitelnej czystości.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylno-Składany |
| Kod producenta: | P-0042 |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Czarny |
| Wykończenie profilu: | Mat |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 156,00X62,30X7,20 CM |
| Waga brutto: | 25 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


