parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 1-częściowy uchylny uniwersalny chrom p-0026
Nr kat. 100178501

opis produktu
Parawany nawannowe rozwiązują problemy domowników posiadających niewielkie łazienki. Możliwość wzięcia porannego prysznica oraz wieczornej kąpieli w wannie z parawanem to kompromis, który oszczędza cenne miejsce w łazience. Prezentowany model o wymiarach 100x140 cm z kolekcji New Trendy New Soleo jest odpowiedni do montażu lewo i prawostronnego. Dzięki zawiasom parawan można otwierać wewnątrz, jak i zewnątrz. Ponadto posiada funkcję unoszenia drzwi. Parawan wykonany został z bezpiecznego szkła hartowanego 6 mm. Posiada także specjalną powłokę, która pozwala utrzymać drzwi w czystości.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0026 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,50X8,00 CM |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Parawany nawannowe rozwiązują problemy domowników posiadających niewielkie łazienki. Możliwość wzięcia porannego prysznica oraz wieczornej kąpieli w wannie z parawanem to kompromis, który oszczędza cenne miejsce w łazience. Prezentowany model o wymiarach 100x140 cm z kolekcji New Trendy New Soleo jest odpowiedni do montażu lewo i prawostronnego. Dzięki zawiasom parawan można otwierać wewnątrz, jak i zewnątrz. Ponadto posiada funkcję unoszenia drzwi. Parawan wykonany został z bezpiecznego szkła hartowanego 6 mm. Posiada także specjalną powłokę, która pozwala utrzymać drzwi w czystości.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0026 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,50X8,00 CM |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy new soleo 100x140 cm 1-częściowy uchylny uniwersalny chrom p-0026
Nr kat. 100178501
Cena katalogowa: 1 836,39 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 836,39 zł/szt
Wymiary:
100x140 cm
1 szt.
opis produktu
Parawany nawannowe rozwiązują problemy domowników posiadających niewielkie łazienki. Możliwość wzięcia porannego prysznica oraz wieczornej kąpieli w wannie z parawanem to kompromis, który oszczędza cenne miejsce w łazience. Prezentowany model o wymiarach 100x140 cm z kolekcji New Trendy New Soleo jest odpowiedni do montażu lewo i prawostronnego. Dzięki zawiasom parawan można otwierać wewnątrz, jak i zewnątrz. Ponadto posiada funkcję unoszenia drzwi. Parawan wykonany został z bezpiecznego szkła hartowanego 6 mm. Posiada także specjalną powłokę, która pozwala utrzymać drzwi w czystości.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | New Trendy |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Typ parawanu: | Uchylny |
| Kod producenta: | P-0026 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 148,00X74,50X8,00 CM |
| Waga brutto: | 25.500 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


