parawan nawannowy new trendy nesta 70x140 cm 1-częściowy stały uniwersalny gunmetal brushed p-0223
Nr kat. 100578296
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Kolekcja: | Nesta |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 164,00X79,00X14,80 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | P-0223 |
| Waga brutto: | 31 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Skośny |
| Kolekcja: | Nesta |
| Wykończenie profilu: | Szczotka |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 164,00X79,00X14,80 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | P-0223 |
| Waga brutto: | 31 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy nesta 70x140 cm 1-częściowy stały uniwersalny gunmetal brushed p-0223
Nr kat. 100578296
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




