parawan nawannowy new trendy eventa 90x150 uniwersalny czarny/chrom exk-5691-wp
Nr kat. 100449376



opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy Eventa 90X150 Uniwersalny Czarny/Chrom Exk-5691-WP posiada prosty, lecz niezwykle elegancki design, który świetnie zaprezentuje się w łazience o każdym stylu wnętrzarskim. Posiada wykończenia w ciekawym, czarno-chromowanym kolorze, które przyciągają wzrok i dodają strefie kąpielowej gustownego charakteru. Parawan ze wspornikiem równoległym wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 8 milimetrów z powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy Eventa od marki New Trendy objęty jest 7-letnim okresem gwarancji. Jest produktem wytrzymałym oraz odpornym na codzienne użytkowanie i ciągły kontakt z wodą. Jego estetyczny wygląd umili czas spędzony podczas twoich codziennych kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | Eventa |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 160,00X96,00X11,80 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-5691-WP |
| Waga brutto: | 20 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy Eventa 90X150 Uniwersalny Czarny/Chrom Exk-5691-WP posiada prosty, lecz niezwykle elegancki design, który świetnie zaprezentuje się w łazience o każdym stylu wnętrzarskim. Posiada wykończenia w ciekawym, czarno-chromowanym kolorze, które przyciągają wzrok i dodają strefie kąpielowej gustownego charakteru. Parawan ze wspornikiem równoległym wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 8 milimetrów z powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy Eventa od marki New Trendy objęty jest 7-letnim okresem gwarancji. Jest produktem wytrzymałym oraz odpornym na codzienne użytkowanie i ciągły kontakt z wodą. Jego estetyczny wygląd umili czas spędzony podczas twoich codziennych kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | Eventa |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 160,00X96,00X11,80 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-5691-WP |
| Waga brutto: | 20 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy new trendy eventa 90x150 uniwersalny czarny/chrom exk-5691-wp
Nr kat. 100449376
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Parawan Nawannowy New Trendy Eventa 90X150 Uniwersalny Czarny/Chrom Exk-5691-WP posiada prosty, lecz niezwykle elegancki design, który świetnie zaprezentuje się w łazience o każdym stylu wnętrzarskim. Posiada wykończenia w ciekawym, czarno-chromowanym kolorze, które przyciągają wzrok i dodają strefie kąpielowej gustownego charakteru. Parawan ze wspornikiem równoległym wyposażony jest w bezpieczną, hartowaną szybę o grubości 8 milimetrów z powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Parawan nawannowy Eventa od marki New Trendy objęty jest 7-letnim okresem gwarancji. Jest produktem wytrzymałym oraz odpornym na codzienne użytkowanie i ciągły kontakt z wodą. Jego estetyczny wygląd umili czas spędzony podczas twoich codziennych kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Rodzaj wspornika: | Prostopadły |
| Kolekcja: | Eventa |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 160,00X96,00X11,80 CM |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | New Trendy |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Typ parawanu: | Stały |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | EXK-5691-WP |
| Waga brutto: | 20 kg |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


