parawan nawannowy besco duo slide 170x150 cm 2-częściowy przesuwny uniwersalny chrom dds-ii-170
Nr kat. 100155535


opis produktu
Parawan na wannowy DUO SLIDE o wymiarach 170X150 to ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki. Parawany sprawiają, że nie potrzeba kupować wanny i kabiny prysznicowej, aby szybko się odświeżyć oraz zrelaksować się w czasie długiej kąpieli po ciężkim dniu. Produkt ten sprawia, że będziesz mógł wykonać te dwie czynności w jednym miejscu. Niezwykle elegancki parawan posiada wykończenia w modnym kolorze chrom, który pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Szklane szyby wysokiej jakości zadbają o Twoje bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Produkt posiada przesuwane drzwi, które łatwo utrzymać w higienicznej czystości.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Duo Slide |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Kod producenta: | DDS-II-170 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 93,50X157,50X7,50 CM |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Outlet: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Parawan na wannowy DUO SLIDE o wymiarach 170X150 to ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki. Parawany sprawiają, że nie potrzeba kupować wanny i kabiny prysznicowej, aby szybko się odświeżyć oraz zrelaksować się w czasie długiej kąpieli po ciężkim dniu. Produkt ten sprawia, że będziesz mógł wykonać te dwie czynności w jednym miejscu. Niezwykle elegancki parawan posiada wykończenia w modnym kolorze chrom, który pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Szklane szyby wysokiej jakości zadbają o Twoje bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Produkt posiada przesuwane drzwi, które łatwo utrzymać w higienicznej czystości.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Duo Slide |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Kod producenta: | DDS-II-170 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 93,50X157,50X7,50 CM |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Outlet: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy besco duo slide 170x150 cm 2-częściowy przesuwny uniwersalny chrom dds-ii-170
Nr kat. 100155535
Cena katalogowa: 1 451,40 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 451,40 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Parawan na wannowy DUO SLIDE o wymiarach 170X150 to ekonomiczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki. Parawany sprawiają, że nie potrzeba kupować wanny i kabiny prysznicowej, aby szybko się odświeżyć oraz zrelaksować się w czasie długiej kąpieli po ciężkim dniu. Produkt ten sprawia, że będziesz mógł wykonać te dwie czynności w jednym miejscu. Niezwykle elegancki parawan posiada wykończenia w modnym kolorze chrom, który pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Szklane szyby wysokiej jakości zadbają o Twoje bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Produkt posiada przesuwane drzwi, które łatwo utrzymać w higienicznej czystości.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Besco |
|---|---|
| Kolekcja: | Duo Slide |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Kod producenta: | DDS-II-170 |
| Ilość elementów parawanu: | 1 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Zawartość zestawu: |
|
| Kolor profilu: | Chrom |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 93,50X157,50X7,50 CM |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Outlet: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


