parawan nawannowy kermi liga 120x150 cm 2-częściowy składany prawy chrom li2pr12015vpk
Nr kat. 100266252
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 120X150 PRAWY KERMI LIGA LI2PR12015VPK to model prawostronny o składanym systemie otwierania. Wyposażony w chromowane profile oraz transparentne wypełnienie akcentuje nowoczesny design parawanów nawannowych oraz wanien Kermi. Produkt służący komfortowemu korzystaniu z funkcji prysznica mierzy 150 cm wysokości oraz 120 cm szerokości. Ponadto parawany nawannowe z kolekcji Liga posiadają 5 mm grubości wykazując cechy odporne na zarysowania oraz pęknięcia. Powierzchnia prezentowanego modelu została wzbogacona o innowacyjną powłokę ułatwiającą czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Liga |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Kermi |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Składany |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | LI2PR12015VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 120X150 PRAWY KERMI LIGA LI2PR12015VPK to model prawostronny o składanym systemie otwierania. Wyposażony w chromowane profile oraz transparentne wypełnienie akcentuje nowoczesny design parawanów nawannowych oraz wanien Kermi. Produkt służący komfortowemu korzystaniu z funkcji prysznica mierzy 150 cm wysokości oraz 120 cm szerokości. Ponadto parawany nawannowe z kolekcji Liga posiadają 5 mm grubości wykazując cechy odporne na zarysowania oraz pęknięcia. Powierzchnia prezentowanego modelu została wzbogacona o innowacyjną powłokę ułatwiającą czyszczenie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Liga |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Kermi |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Składany |
| Strona parawanu: | Prawy |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | LI2PR12015VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy kermi liga 120x150 cm 2-częściowy składany prawy chrom li2pr12015vpk
Nr kat. 100266252
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



