parawan nawannowy kermi nica 120x150 cm 2-częściowy przesuwny lewy chrom nih2l12015vyk
Nr kat. 100266258
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 120X150 LEWY KERMI NICA NIH2L12015VYK to model, którego charakterystyczną cechą jest mleczna struktura wypełnienia zapewniająca subtelne krycie. Prezentowany parawan nawannowy mierzący 120 cm szerokości oraz 150 cm wysokości występuje w wariancie lewostronnym. Podwójne skrzydła w systemie przesuwnym gwarantują wygodę użytkowania, jak również oszczędność cennej przestrzeni pomieszczenia. Chromowane profile podkreślają nowoczesny styl parawanów nawannowych oraz wanien Kermi, a także wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nica |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Kermi |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Lewy |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Mleczny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | NIH2L12015VYK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PARAWAN NAWANNOWY 120X150 LEWY KERMI NICA NIH2L12015VYK to model, którego charakterystyczną cechą jest mleczna struktura wypełnienia zapewniająca subtelne krycie. Prezentowany parawan nawannowy mierzący 120 cm szerokości oraz 150 cm wysokości występuje w wariancie lewostronnym. Podwójne skrzydła w systemie przesuwnym gwarantują wygodę użytkowania, jak również oszczędność cennej przestrzeni pomieszczenia. Chromowane profile podkreślają nowoczesny styl parawanów nawannowych oraz wanien Kermi, a także wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nica |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Kermi |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Typ parawanu: | Przesuwny |
| Strona parawanu: | Lewy |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Mleczny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | NIH2L12015VYK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy kermi nica 120x150 cm 2-częściowy przesuwny lewy chrom nih2l12015vyk
Nr kat. 100266258
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



