panele podłogowe wodoodporne weninger dąb vermont smart aqua 2402191 ac4 8 mm 4v
Nr kat. 100574040
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Vermont Smart Aqua 2402191 Ac4 8 Mm 4v świetnie podkreślają naturalny, przytulny charakter wnętrza. Jasnobrązowy odcień desek tworzy przytulną atmosferę, a struktura drewna subtelnie uwidacznia usłojenie. Standardowy format paneli ułatwia ich zastosowanie w każdym pomieszczeniu, a 4-stronna V-fuga dodaje całości elegancji i precyzji wykończenia. Klasa ścieralności AC4 oraz obiektowa klasa użytkowa przeznaczona do średniego natężenia ruchu, zapewniają trwałość produktu podczas codziennego użytkowania. Wodoodporność, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność w klasie Cfl-s1 gwarantują bezpieczne i komfortowe korzystanie z podłogi. Przedstawione panele mogą być montowane na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Smart Aqua |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Vermont Smart Aqua 2402191 Ac4 8 Mm 4v świetnie podkreślają naturalny, przytulny charakter wnętrza. Jasnobrązowy odcień desek tworzy przytulną atmosferę, a struktura drewna subtelnie uwidacznia usłojenie. Standardowy format paneli ułatwia ich zastosowanie w każdym pomieszczeniu, a 4-stronna V-fuga dodaje całości elegancji i precyzji wykończenia. Klasa ścieralności AC4 oraz obiektowa klasa użytkowa przeznaczona do średniego natężenia ruchu, zapewniają trwałość produktu podczas codziennego użytkowania. Wodoodporność, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność w klasie Cfl-s1 gwarantują bezpieczne i komfortowe korzystanie z podłogi. Przedstawione panele mogą być montowane na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Smart Aqua |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb vermont smart aqua 2402191 ac4 8 mm 4v
Nr kat. 100574040
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




