panele podłogowe wodoodporne vitality promo dąb montana 81525 ac5 8 mm 4v
Nr kat. 100574041
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Promo Dąb Montana 81525 Ac5 8 Mm 4v to doskonały wybór do wnętrz, w których zapewniają jasną, naturalną estetykę oraz komfort użytkowania. Ich struktura synchroniczna idealnie odwzorowuje usłojenie drewna tworząc powierzchnię o realistycznym, ciepłym charakterze. Standardowa szerokość deski ułatwia dopasowanie paneli do każdego pomieszczeń, a 4-stronna V-fuga dodaje podłodze eleganckiego wykończenia. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 oraz obiektowa klasa użytkowa przeznaczona do dużego natężenia ruchu, gwarantują jej trwałość. Wodoodporność, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność w klasie Cfl-s1 zapewniają bezpieczeństwo i komfort codziennego użytkowania. Prezentowane panele są kompatybilne z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Promo Dąb Montana 81525 Ac5 8 Mm 4v to doskonały wybór do wnętrz, w których zapewniają jasną, naturalną estetykę oraz komfort użytkowania. Ich struktura synchroniczna idealnie odwzorowuje usłojenie drewna tworząc powierzchnię o realistycznym, ciepłym charakterze. Standardowa szerokość deski ułatwia dopasowanie paneli do każdego pomieszczeń, a 4-stronna V-fuga dodaje podłodze eleganckiego wykończenia. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 oraz obiektowa klasa użytkowa przeznaczona do dużego natężenia ruchu, gwarantują jej trwałość. Wodoodporność, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność w klasie Cfl-s1 zapewniają bezpieczeństwo i komfort codziennego użytkowania. Prezentowane panele są kompatybilne z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality promo dąb montana 81525 ac5 8 mm 4v
Nr kat. 100574041
Pamiętaj o




