panele podłogowe wodoodporne vitality dąb naturaly beżowy vitality style 418 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100388230
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Vitality Dąb Naturaly Beżowy charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na bezpieczny montaż w kuchni czy korytarzu. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu typowym dla salonu czy sypialni. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i elegancki charakter. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje drewna, zapewniając autentyczny wygląd dębowych desek. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format 19x126 cm podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Vitality Style Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Style Aqua |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Vitality Dąb Naturaly Beżowy charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na bezpieczny montaż w kuchni czy korytarzu. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu typowym dla salonu czy sypialni. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i elegancki charakter. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje drewna, zapewniając autentyczny wygląd dębowych desek. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,055 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Format 19x126 cm podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Vitality Style Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Style Aqua |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 12 godzin |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality dąb naturaly beżowy vitality style 418 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100388230
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




