panele podłogowe wodoodporne kronospan dąb natural lausanne kronostep k653 ac5 7mm 4v-fuga
Nr kat. 100467856
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Kronospan o wzorze dębu naturalnego Lausanne charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dlatego sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Format standardowy 20x129 cm w grubości 7 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy zmianach temperatury. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i dopracowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 15-letnia gwarancja producenta potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Kronostep 7
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 7 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Rozmiar: | 0.20 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Kronospan o wzorze dębu naturalnego Lausanne charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dlatego sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Format standardowy 20x129 cm w grubości 7 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia przy zmianach temperatury. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i dopracowany wygląd. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 15-letnia gwarancja producenta potwierdza wysoką jakość wykonania paneli z kolekcji Kronostep 7
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 7 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Rozmiar: | 0.20 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne kronospan dąb natural lausanne kronostep k653 ac5 7mm 4v-fuga
Nr kat. 100467856
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o



