panele podłogowe wodoodporne egger dąb berdal jasnobrązowy classic 7,5/33 edf185 ac5 7,5mm 4v-fuga
Nr kat. 100526314
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Egger Dąb Berdal Jasnobrązowy Classic 7,5/33 Edf185 Ac5 7,5mm 4v-Fuga stanowią praktyczną i atrakcyjną opcję do współczesnych aranżacji wnętrz. Wzór deski z synchroniczną strukturą wiernie oddaje charakter drewnianej powierzchni, tworząc stylową podłogę. Zastosowana 4-stronna V-fuga podkreśla krawędzie paneli, nadając elegancki akcent, ich standardowy format znakomicie sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Bardzo wysoka klasa ścieralności świadczy o wyjątkowej trwałości produktu, a podwyższona odporność na wilgoć, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 zapewniają bezpieczne i wygodne użytkowanie. Panele mogą być stosowane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym, co zwiększa ich funkcjonalność w nowoczesnych wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic 7,5/33 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Zintegrowany podkład: | TAK |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Egger Dąb Berdal Jasnobrązowy Classic 7,5/33 Edf185 Ac5 7,5mm 4v-Fuga stanowią praktyczną i atrakcyjną opcję do współczesnych aranżacji wnętrz. Wzór deski z synchroniczną strukturą wiernie oddaje charakter drewnianej powierzchni, tworząc stylową podłogę. Zastosowana 4-stronna V-fuga podkreśla krawędzie paneli, nadając elegancki akcent, ich standardowy format znakomicie sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Bardzo wysoka klasa ścieralności świadczy o wyjątkowej trwałości produktu, a podwyższona odporność na wilgoć, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 zapewniają bezpieczne i wygodne użytkowanie. Panele mogą być stosowane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym, co zwiększa ich funkcjonalność w nowoczesnych wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic 7,5/33 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Zintegrowany podkład: | TAK |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne egger dąb berdal jasnobrązowy classic 7,5/33 edf185 ac5 7,5mm 4v-fuga
Nr kat. 100526314
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o








