panele podłogowe kronostep dąb polski 8169 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100455843
opis produktu
Panele podłogowe KRONOSTEP Dąb Polski charakteryzują się wyjątkową odpornością AC5, idealną do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Format standardowy 20x129 cm w grubości 10 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany i elegancki wygląd podłogi. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając wnętrzom autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Produkt z kolekcji Kronostep 10 objęty jest aż 30-letnią gwarancją producenta, co potwierdza najwyższą jakość wykonania. Uniwersalne zastosowanie sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni jak i korytarzu, podkreślając charakter każdego pomieszczenia
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 10 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.20 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe KRONOSTEP Dąb Polski charakteryzują się wyjątkową odpornością AC5, idealną do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Format standardowy 20x129 cm w grubości 10 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany i elegancki wygląd podłogi. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając wnętrzom autentyczny charakter. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Produkt z kolekcji Kronostep 10 objęty jest aż 30-letnią gwarancją producenta, co potwierdza najwyższą jakość wykonania. Uniwersalne zastosowanie sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni jak i korytarzu, podkreślając charakter każdego pomieszczenia
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 10 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.20 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronostep dąb polski 8169 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100455843
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





