panele podłogowe kronospan dąb canyon kronostep 8642 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100446049
opis produktu
Panele podłogowe Kronostep Dąb Canyon 8642 charakteryzują się wyjątkową klasą ścieralności AC5, która zapewnia bardzo wysoką odporność nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Format standardowej deski 20x129 cm w grubości 10 mm gwarantuje stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia przez długie lata. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Aż 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że panele idealnie prezentują się zarówno w salonie, sypialni jak i korytarzu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 10 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.20 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Kronostep Dąb Canyon 8642 charakteryzują się wyjątkową klasą ścieralności AC5, która zapewnia bardzo wysoką odporność nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Format standardowej deski 20x129 cm w grubości 10 mm gwarantuje stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia przez długie lata. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Aż 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że panele idealnie prezentują się zarówno w salonie, sypialni jak i korytarzu
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 10 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.20 x 1.29 m |
| Grubość: | 10 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronospan dąb canyon kronostep 8642 ac5 10mm 4v-fuga
Nr kat. 100446049
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





