panele podłogowe kronospan beige parioli kronostep ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100581866
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe kronospan beige parioli kronostep ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100581866
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




