panel ścienny elita elitstone 120x20 cm terra pink mat re181200016600
Nr kat. 100596046
opis produktu
Panel ścienny Elita Elitstone wyróżnia się eleganckim różowym kolorem o matowym wykończeniu, który wprowadza ciepły akcent do łazienki. Wykonany z marmuru kompaktowego, zawierającego 97% mączki marmurowej, gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Szerokość 121 cm pozwala na efektowne zabezpieczenie ściany za umywalką lub wanną, chroniąc powierzchnię przed zachlapaniem. Kompaktowa głębokość zaledwie 2 cm nie zabiera cennej przestrzeni, zachowując funkcjonalność pomieszczenia. Matowy kolor terra pink nadaje wnętrzu subtelny, stonowany charakter idealnie komponujący się z nowoczesnymi aranżacjami. Wysokość 20 cm zapewnia odpowiednią ochronę najbardziej narażonych miejsc. Panel do samodzielnego montażu pozwala szybko odmienić wygląd łazienki. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących design i praktyczne zabezpieczenie ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | elitstone |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 121 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Marmur |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Symbol producenta: | RE181200016600 |
| Waga brutto: | 9.600 kg |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny Elita Elitstone wyróżnia się eleganckim różowym kolorem o matowym wykończeniu, który wprowadza ciepły akcent do łazienki. Wykonany z marmuru kompaktowego, zawierającego 97% mączki marmurowej, gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Szerokość 121 cm pozwala na efektowne zabezpieczenie ściany za umywalką lub wanną, chroniąc powierzchnię przed zachlapaniem. Kompaktowa głębokość zaledwie 2 cm nie zabiera cennej przestrzeni, zachowując funkcjonalność pomieszczenia. Matowy kolor terra pink nadaje wnętrzu subtelny, stonowany charakter idealnie komponujący się z nowoczesnymi aranżacjami. Wysokość 20 cm zapewnia odpowiednią ochronę najbardziej narażonych miejsc. Panel do samodzielnego montażu pozwala szybko odmienić wygląd łazienki. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących design i praktyczne zabezpieczenie ścian.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | elitstone |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 121 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Marmur |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Symbol producenta: | RE181200016600 |
| Waga brutto: | 9.600 kg |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny elita elitstone 120x20 cm terra pink mat re181200016600
Nr kat. 100596046
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






