panele podłogowe berry alloc teak brown b ocean 8+ 62001330 b7811 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100209003
opis produktu
Panele podłogowe Berry Alloc Teak Brown B Ocean 8+ wyróżniają się ciepłym odcieniem brązowego drewna teakowego i zwiększoną odpornością na wilgoć. Format 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu, idealną do salonu, sypialni czy korytarza. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki i uporządkowany charakter. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,050 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Ocean 8 Aqua+
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ocean 8 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Berry Alloc Teak Brown B Ocean 8+ wyróżniają się ciepłym odcieniem brązowego drewna teakowego i zwiększoną odpornością na wilgoć. Format 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu, idealną do salonu, sypialni czy korytarza. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki i uporządkowany charakter. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,050 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Ocean 8 Aqua+
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ocean 8 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe berry alloc teak brown b ocean 8+ 62001330 b7811 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100209003
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






