oprawa natynkowa faro lp-6510/1sm xl ip65 bk 1xgu10 czarna
Nr kat. 100244824
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 9.50 cm |
| Szerokość: | 9.50 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | FARO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 9.50 cm |
| Szerokość: | 9.50 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | FARO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oprawa natynkowa faro lp-6510/1sm xl ip65 bk 1xgu10 czarna
Nr kat. 100244824
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać










