odpływ liniowy new trendy visio slim 60 cm z rusztem dekoracyjnym chrom połysk ol-0066
Nr kat. 100375500
opis produktu
ODPŁYW LINIOWY VISIO SLIM CHROM POLEROWANY 600 OL-0066 jest praktycznym rozwiązaniem do łazienki, gdzie zapewni skuteczne oraz estetyczne odprowadzenie wody. Doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Pozwala na rezygnacją z brodzika oraz na oszczędność miejsca w przestrzeni prysznicowej. ODPŁYW LINIOWY VISIO SLIM CHROM POLEROWANY 600 OL-0066 charakteryzuje się prostą i elegancką formą. Został wykonany z polipropylenu oraz ze stali nierdzewnej. Dzięki obu materiałom wyróżnia się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Komplet zawiera: membranę uszczelniającą, nóżki, ruszt, rynnę odwodnieniową oraz syfon.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Szerokość: | 27 cm |
| Głębokość montażowa: | 4.80 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 4.80 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 28 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
| Syfon w komplecie: | Tak |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ODPŁYW LINIOWY VISIO SLIM CHROM POLEROWANY 600 OL-0066 jest praktycznym rozwiązaniem do łazienki, gdzie zapewni skuteczne oraz estetyczne odprowadzenie wody. Doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Pozwala na rezygnacją z brodzika oraz na oszczędność miejsca w przestrzeni prysznicowej. ODPŁYW LINIOWY VISIO SLIM CHROM POLEROWANY 600 OL-0066 charakteryzuje się prostą i elegancką formą. Został wykonany z polipropylenu oraz ze stali nierdzewnej. Dzięki obu materiałom wyróżnia się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na korozję. Jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Komplet zawiera: membranę uszczelniającą, nóżki, ruszt, rynnę odwodnieniową oraz syfon.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Szerokość: | 27 cm |
| Głębokość montażowa: | 4.80 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 4.80 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 28 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
| Syfon w komplecie: | Tak |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy new trendy visio slim 60 cm z rusztem dekoracyjnym chrom połysk ol-0066
Nr kat. 100375500
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




