odpływ liniowy slight line 100x3,5x9,5 solsp-100035
Nr kat. 100259811
opis produktu
ODPŁYW LINIOWY SLIGHT LINE 100X3,5X9,5 SCHEDPOL SOLSP-100035 to najdłuższy z dostępnych odpływów liniowych z serii Slight Stamp, którego wymiar osiąga 100 cm długości, 3,5 cm szerokości oraz 9,5 cm głębokości montażowej. Odpływ liniowy został wyposażony w markowy syfon o wysokiej wydajności odbioru wody. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, dzięki wyjmowanemu koszykowi, który umożliwia okresowe oczyszczanie syfonu. Ponadto odpływ liniowy wykazuje właściwości odporne na korozję oraz wyróżnia się trwałością. Prezentowany model pasuje do różnych kabin prysznicowych, a ponadto utrzymany jest w nowoczesnej estetyce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rozmiar: | 100 cm |
| Dostawca: | Schedpol Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 3.50 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 43.800 l/min |
Schedpol Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWA 2 64-400 MIĘDZYCHÓD–BIELSKO POLSKA biuro@schedpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ODPŁYW LINIOWY SLIGHT LINE 100X3,5X9,5 SCHEDPOL SOLSP-100035 to najdłuższy z dostępnych odpływów liniowych z serii Slight Stamp, którego wymiar osiąga 100 cm długości, 3,5 cm szerokości oraz 9,5 cm głębokości montażowej. Odpływ liniowy został wyposażony w markowy syfon o wysokiej wydajności odbioru wody. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, dzięki wyjmowanemu koszykowi, który umożliwia okresowe oczyszczanie syfonu. Ponadto odpływ liniowy wykazuje właściwości odporne na korozję oraz wyróżnia się trwałością. Prezentowany model pasuje do różnych kabin prysznicowych, a ponadto utrzymany jest w nowoczesnej estetyce.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rozmiar: | 100 cm |
| Dostawca: | Schedpol Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 3.50 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 43.800 l/min |
Schedpol Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWA 2 64-400 MIĘDZYCHÓD–BIELSKO POLSKA biuro@schedpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy slight line 100x3,5x9,5 solsp-100035
Nr kat. 100259811
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







