odpływ liniowy senti rotale z rusztem dwustronnym 70cm czarny o9154
Nr kat. 100564426
opis produktu
Odpływ liniowy Senti Rotale z rusztem dwustronnym 70cm czarny o9154 to propozycja dedykowana miłośnikom nowoczesnych rozwiązań oraz minimalistycznego designu. Prezentowany odpływ liniowy charakteryzuje się prostą formą oraz głębokim odcieniem czerni. Jego gładką powierzchnię wieńczy matowa powłoka. Dwustronna konstrukcja pozwala odwrócić flanszę oraz pokryć ją płytką podłogową, dopasowując powierzchnię odpływu do koloru i wzoru podłogi. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej stanowi niezawodne rozwiązanie na długie lata użytkowania. Odporne na korozję, zarysowania oraz szkodliwe działanie substancji chemicznych – zachowuje nieskazitelny wygląd przy podstawowej pielęgnacji. Łatwość utrzymania czystości zapewniają także sitka, które można łatwo i wygodnie wyjąć od góry. Powyższy wariant mierzy 70 cm długości. Oferta obejmuje wszystkie elementy niezbędne do montażu odpływu liniowego. Przepustowość powyższego wariantu sięga 44,5 l/min.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Czarny |
| Rozmiar: | 70 cm |
| Dostawca: | Senti |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 44.500 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Nie |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ liniowy Senti Rotale z rusztem dwustronnym 70cm czarny o9154 to propozycja dedykowana miłośnikom nowoczesnych rozwiązań oraz minimalistycznego designu. Prezentowany odpływ liniowy charakteryzuje się prostą formą oraz głębokim odcieniem czerni. Jego gładką powierzchnię wieńczy matowa powłoka. Dwustronna konstrukcja pozwala odwrócić flanszę oraz pokryć ją płytką podłogową, dopasowując powierzchnię odpływu do koloru i wzoru podłogi. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej stanowi niezawodne rozwiązanie na długie lata użytkowania. Odporne na korozję, zarysowania oraz szkodliwe działanie substancji chemicznych – zachowuje nieskazitelny wygląd przy podstawowej pielęgnacji. Łatwość utrzymania czystości zapewniają także sitka, które można łatwo i wygodnie wyjąć od góry. Powyższy wariant mierzy 70 cm długości. Oferta obejmuje wszystkie elementy niezbędne do montażu odpływu liniowego. Przepustowość powyższego wariantu sięga 44,5 l/min.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Czarny |
| Rozmiar: | 70 cm |
| Dostawca: | Senti |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 44.500 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Nie |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy senti rotale z rusztem dwustronnym 70cm czarny o9154
Nr kat. 100564426
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



