odpływ liniowy senti rotale z rusztem dwustronnym 60cm złoty o9118gs
Nr kat. 100564431
opis produktu
Odpływ liniowy Senti Rotale z rusztem dwustronnym 60cm złoty o9118gs to propozycja wykonana z najwyższej jakości materiałów. Powyższy model zapewnia odporność na szkodliwe substancje chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne powstałe wskutek codziennego użytkowania. Trwała i łatwa w pielęgnacji powierzchnia odpływu liniowego nie ulega zarysowaniom. Model w złotym kolorze po odwróceniu flanszy pozwala uzupełnić przestrzeń o płytkę podłogową, tworząc spójną kompozycję z podłogą. Odpływ liniowy o długości 60 cm oraz szerokości 4 cm wykonany został z niezawodnej stali nierdzewnej. Wysoka przepustowość produktu, która sięga 44,5 l/min, gwarantuje błyskawiczne odprowadzenie wody. Minimalna głębokość wymagana do prawidłowego montażu odpływu liniowego Senti z kolekcji Rotale sięga 7 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Złoty |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | Senti |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 44.500 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Nie |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ liniowy Senti Rotale z rusztem dwustronnym 60cm złoty o9118gs to propozycja wykonana z najwyższej jakości materiałów. Powyższy model zapewnia odporność na szkodliwe substancje chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne powstałe wskutek codziennego użytkowania. Trwała i łatwa w pielęgnacji powierzchnia odpływu liniowego nie ulega zarysowaniom. Model w złotym kolorze po odwróceniu flanszy pozwala uzupełnić przestrzeń o płytkę podłogową, tworząc spójną kompozycję z podłogą. Odpływ liniowy o długości 60 cm oraz szerokości 4 cm wykonany został z niezawodnej stali nierdzewnej. Wysoka przepustowość produktu, która sięga 44,5 l/min, gwarantuje błyskawiczne odprowadzenie wody. Minimalna głębokość wymagana do prawidłowego montażu odpływu liniowego Senti z kolekcji Rotale sięga 7 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Złoty |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | Senti |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 44.500 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Nie |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy senti rotale z rusztem dwustronnym 60cm złoty o9118gs
Nr kat. 100564431
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



