odpływ liniowy real 60 chrom
Nr kat. 100413199
opis produktu
ODPLYW LINIOWY REAL 60 CHROM to minimalistyczny model w chromowanym odcieniu z połyskiem, który doskonale dopełni aranżacje łazienek w stylu nowoczesnym. Prezentowany element instalacji hydraulicznej mierzy 60 cm długości, a jego głębokość montażowa wynosi od 7 cm do 9,5 cm głębokości. Wykonany ze stali nierdzewnej, nie ulega korozji, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Oferta obejmuje odpływ liniowy w komplecie z: rusztem, kluczykiem do wyjmowania rusztu, rynną odwodnieniową, membraną uszczelniającą i nóżkami. Produkt o szybkie przepustowości wody dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach i kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | Jano Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 8.93 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7.05 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 44.500 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
Jano Sp. z o.o. SIENNIEŃSKA 252 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA sprzedaz.jano@o-c.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ODPLYW LINIOWY REAL 60 CHROM to minimalistyczny model w chromowanym odcieniu z połyskiem, który doskonale dopełni aranżacje łazienek w stylu nowoczesnym. Prezentowany element instalacji hydraulicznej mierzy 60 cm długości, a jego głębokość montażowa wynosi od 7 cm do 9,5 cm głębokości. Wykonany ze stali nierdzewnej, nie ulega korozji, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Oferta obejmuje odpływ liniowy w komplecie z: rusztem, kluczykiem do wyjmowania rusztu, rynną odwodnieniową, membraną uszczelniającą i nóżkami. Produkt o szybkie przepustowości wody dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach i kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | Jano Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 8.93 cm |
| Głębokość montażowa: | 9.50 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7.05 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 44.500 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
Jano Sp. z o.o. SIENNIEŃSKA 252 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA sprzedaz.jano@o-c.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy real 60 chrom
Nr kat. 100413199
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







