odpływ liniowy metalowy slim l650 czarne
Nr kat. 100413162
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| W komplecie: |
|
| Rozmiar: | 65 cm |
| Dostawca: | Jano Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6.40 cm |
| Głębokość montażowa: | 5.20 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 5.20 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 18 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
Jano Sp. z o.o. SIENNIEŃSKA 252 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA sprzedaz.jano@o-c.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| W komplecie: |
|
| Rozmiar: | 65 cm |
| Dostawca: | Jano Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6.40 cm |
| Głębokość montażowa: | 5.20 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 5.20 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 18 l/min |
| Obrotowy syfon: | Nie |
Jano Sp. z o.o. SIENNIEŃSKA 252 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI POLSKA sprzedaz.jano@o-c.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy metalowy slim l650 czarne
Nr kat. 100413162
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




