odpływ liniowy excellent stilio 90 cm z rusztem dekoracyjnym miedź szczotkowana inex.1515.900.r.cb
Nr kat. 100488129
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływy liniowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Dekoracyjny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Miedź |
| Rozmiar: | 90 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Szerokość: | 11 cm |
| Głębokość montażowa: | 10 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 36 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływy liniowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Dekoracyjny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Miedź |
| Rozmiar: | 90 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Szerokość: | 11 cm |
| Głębokość montażowa: | 10 cm |
| Minimalna głębokość montażowa: | 7 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 36 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy excellent stilio 90 cm z rusztem dekoracyjnym miedź szczotkowana inex.1515.900.r.cb
Nr kat. 100488129
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




