odpływ liniowy besco virgo basic chrom z rusztem duo 80x6,5 ol-80-vb
Nr kat. 100462617
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 80 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6.50 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 80 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6.50 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo basic chrom z rusztem duo 80x6,5 ol-80-vb
Nr kat. 100462617
Wybrane dla Ciebie





