odpływ liniowy besco virgo 360 duo chrom z rusztem duo 80x8 ol-80-v360
Nr kat. 100462614
opis produktu
Nowoczesny Odpływ Liniowy Besco Virgo 360 Duo Chrom Z Rusztem Duo 80x8 Ol-80-V360 stanowi estetyczne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w eleganckie aranżacje łazienkowe. Minimalistyczna forma oraz bezprogowe wejście do strefy prysznicowej zapewnia wygodę użytkowania, zastosowanie odpływu wraz z jednolitą podłogą optycznie powiększa przestrzeń łazienki. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali oferuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Zestaw jest kompletny – gotowy do montażu, jego ruszt 2w1 oferuje możliwość wyboru wykończenia odpływu pomiędzy szczotkowanym chromem, a opcją montażu z płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 80 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 8 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny Odpływ Liniowy Besco Virgo 360 Duo Chrom Z Rusztem Duo 80x8 Ol-80-V360 stanowi estetyczne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w eleganckie aranżacje łazienkowe. Minimalistyczna forma oraz bezprogowe wejście do strefy prysznicowej zapewnia wygodę użytkowania, zastosowanie odpływu wraz z jednolitą podłogą optycznie powiększa przestrzeń łazienki. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali oferuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Zestaw jest kompletny – gotowy do montażu, jego ruszt 2w1 oferuje możliwość wyboru wykończenia odpływu pomiędzy szczotkowanym chromem, a opcją montażu z płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 80 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 8 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo 360 duo chrom z rusztem duo 80x8 ol-80-v360
Nr kat. 100462614
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




