odpływ liniowy besco virgo 360 duo chrom z rusztem duo 60x8 ol-60-v360
Nr kat. 100462612
opis produktu
Odpływ Liniowy Besco Virgo 360 Duo Chrom Z Rusztem Duo 60x8 Ol-60-V360 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych łazienkach. Jego minimalistyczna konstrukcja oraz bezprogowe wejście do strefy prysznica zapewniają wygodę użytkowania, zastosowanie odpływu z jednolitą podłogą nadaje wnętrzu przestronności. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali cechuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć, jest łatwy w czyszczeniu. Zestaw jest kompletny i gotowy do montażu, jego ruszt 2w1 oferuje dwa warianty wykończenia odpływu – w eleganckim kolorze szczotkowanego chromu lub do montażu z płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 8 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ Liniowy Besco Virgo 360 Duo Chrom Z Rusztem Duo 60x8 Ol-60-V360 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych łazienkach. Jego minimalistyczna konstrukcja oraz bezprogowe wejście do strefy prysznica zapewniają wygodę użytkowania, zastosowanie odpływu z jednolitą podłogą nadaje wnętrzu przestronności. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali cechuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć, jest łatwy w czyszczeniu. Zestaw jest kompletny i gotowy do montażu, jego ruszt 2w1 oferuje dwa warianty wykończenia odpływu – w eleganckim kolorze szczotkowanego chromu lub do montażu z płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 8 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo 360 duo chrom z rusztem duo 60x8 ol-60-v360
Nr kat. 100462612
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




