nogi do szafki łazienkowej oristo montebianco 20 cm 2 szt. czarny mat or47-a-no-20-8
Nr kat. 100430383
opis produktu
Nogi Szafki Łazienkowej 20 Oristo Montebianco to wyjątkowy produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wysokiej jakości mebli. Wykonane z drewna, w kolorze czarnym matowym, są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wysokość nóg wynosi 20 cm, szerokość 4 cm, a głębokość 4 cm. Produkt jest częścią kolekcji Montebianco i objęty jest 5-letnią gwarancją marki Oristo. Nogi dostępne są w różnych kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. W komplecie znajdują się dwie sztuki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | montebianco |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 4 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR47-A-NO-20-8 |
| Waga brutto: | 2.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nogi Szafki Łazienkowej 20 Oristo Montebianco to wyjątkowy produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wysokiej jakości mebli. Wykonane z drewna, w kolorze czarnym matowym, są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wysokość nóg wynosi 20 cm, szerokość 4 cm, a głębokość 4 cm. Produkt jest częścią kolekcji Montebianco i objęty jest 5-letnią gwarancją marki Oristo. Nogi dostępne są w różnych kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. W komplecie znajdują się dwie sztuki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | montebianco |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 4 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR47-A-NO-20-8 |
| Waga brutto: | 2.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nogi do szafki łazienkowej oristo montebianco 20 cm 2 szt. czarny mat or47-a-no-20-8
Nr kat. 100430383
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





