nogi do szafki łazienkowej oristo uni 33 cm 2 sztuki grafit mat or00-a-no-33-6
Nr kat. 100390022
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Oristo Uni to praktyczne akcesoria umożliwiające stabilny montaż mebli łazienkowych. Wykonane z wytrzymałej stali gwarantują solidne podparcie nawet ciężkich szafek, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania przez lata. Grafitowy kolor w matowym wykończeniu harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi meblami łazienkowymi, tworząc spójną estetykę wnętrza. Wysokość 33 cm pozwala na komfortowe korzystanie z szafki oraz ułatwia sprzątanie podłogi pod meblem. W zestawie znajdują się 2 sztuki nóg o szerokości 11,5 cm i głębokości 15 cm, które zapewniają stabilną podstawę dla mebli. Matowa powierzchnia jest odporna na wilgoć charakterystyczną dla łazienki. Idealne rozwiązanie dla osób kompletujących meble łazienkowe z kolekcji Uni marki Oristo.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Uni |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 11.5 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR00-A-NO-33-6 |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nogi do szafki łazienkowej Oristo Uni to praktyczne akcesoria umożliwiające stabilny montaż mebli łazienkowych. Wykonane z wytrzymałej stali gwarantują solidne podparcie nawet ciężkich szafek, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania przez lata. Grafitowy kolor w matowym wykończeniu harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi meblami łazienkowymi, tworząc spójną estetykę wnętrza. Wysokość 33 cm pozwala na komfortowe korzystanie z szafki oraz ułatwia sprzątanie podłogi pod meblem. W zestawie znajdują się 2 sztuki nóg o szerokości 11,5 cm i głębokości 15 cm, które zapewniają stabilną podstawę dla mebli. Matowa powierzchnia jest odporna na wilgoć charakterystyczną dla łazienki. Idealne rozwiązanie dla osób kompletujących meble łazienkowe z kolekcji Uni marki Oristo.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | Uni |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 11.5 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | OR00-A-NO-33-6 |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
nogi do szafki łazienkowej oristo uni 33 cm 2 sztuki grafit mat or00-a-no-33-6
Nr kat. 100390022
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


