napoli szafka wisząca narożna unpo75 szary mat
Nr kat. 100223404
opis produktu
Dzięki narożnej szafce wiszącej UNPO75 SZARY MAT z kolekcji NAPOLI z łatwością utrzymasz porządek i harmonię w swojej kuchni. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano wysokiej jakości materiały, dzięki temu mebel odznacza się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i długotrwałe działanie wilgoci. Powierzchnię frontu pokryto szarym matem, natomiast korpusu białym kolorem. Szafka posiada pojedyncze drzwi z systemem cichego domyku oraz metalowym uchwytem. Stanowi świetnie miejsce do przechowywania naczyń, garnków, czy też artykułów spożywczych. Produkt dostępny jest o wymiarach 75cm x 71.2cm x 35cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Napoli folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Szary |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 71.2 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dzięki narożnej szafce wiszącej UNPO75 SZARY MAT z kolekcji NAPOLI z łatwością utrzymasz porządek i harmonię w swojej kuchni. Do produkcji prezentowanego modelu wykorzystano wysokiej jakości materiały, dzięki temu mebel odznacza się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i długotrwałe działanie wilgoci. Powierzchnię frontu pokryto szarym matem, natomiast korpusu białym kolorem. Szafka posiada pojedyncze drzwi z systemem cichego domyku oraz metalowym uchwytem. Stanowi świetnie miejsce do przechowywania naczyń, garnków, czy też artykułów spożywczych. Produkt dostępny jest o wymiarach 75cm x 71.2cm x 35cm.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Napoli folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Szary |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 71.2 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
napoli szafka wisząca narożna unpo75 szary mat
Nr kat. 100223404
Idealne AGD do tej kuchni






