napoli szafka wisząca narożna unh60 szary mat
Nr kat. 100223375
opis produktu
Do spójnego uzupełnienia zabudowy w narożniku kuchni, polecana jest SZAFKA WISZĄCA NAROŻNA UNH60 SZARY MAT z serii NAPOLI. Została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej oraz foliowanej płyty MDF. Zabezpiecza to mebel przed zmiennymi temperaturami czy też długotrwałym oddziaływaniem wilgoci. Dwudrzwiowa szafka posiada specjalne zawiasy z funkcją cichego domyku. Gwarantuje to wygodę oraz bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo powierzchnia prezentowanego modelu jest łatwa w czyszczeniu. Produkt o wymiarach 60cm x 71.2cm x 32cm przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Napoli folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Szary |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 106.8 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Do spójnego uzupełnienia zabudowy w narożniku kuchni, polecana jest SZAFKA WISZĄCA NAROŻNA UNH60 SZARY MAT z serii NAPOLI. Została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej oraz foliowanej płyty MDF. Zabezpiecza to mebel przed zmiennymi temperaturami czy też długotrwałym oddziaływaniem wilgoci. Dwudrzwiowa szafka posiada specjalne zawiasy z funkcją cichego domyku. Gwarantuje to wygodę oraz bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo powierzchnia prezentowanego modelu jest łatwa w czyszczeniu. Produkt o wymiarach 60cm x 71.2cm x 32cm przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Napoli folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Star |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Szary |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 106.8 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
napoli szafka wisząca narożna unh60 szary mat
Nr kat. 100223375
Idealne AGD do tej kuchni






