mydelniczka mocowana deante round złoty szczotkowany adr_r411
Nr kat. 100440808
opis produktu
Elegancka mydelniczka w odcieniu złota szczotkowanego łączy nowoczesność z funkcjonalnością. Mydelniczka stanowi doskonałą harmonię z akcesoriami i armaturą w tym samym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Kolekcja: | Round |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 2.8 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Symbol producenta: | ADR_R411 |
| Waga brutto: | 0.460 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka mydelniczka w odcieniu złota szczotkowanego łączy nowoczesność z funkcjonalnością. Mydelniczka stanowi doskonałą harmonię z akcesoriami i armaturą w tym samym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Kolekcja: | Round |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Wysokość: | 2.8 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Symbol producenta: | ADR_R411 |
| Waga brutto: | 0.460 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mydelniczka mocowana deante round złoty szczotkowany adr_r411
Nr kat. 100440808
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




