mozaika waterloo light grey glos rectified 33,7x28 cersanit
Nr kat. 100546366
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Waterloo |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 33.7 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Mozaika |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8.5 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Waterloo |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 33.7 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 28 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x30 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika waterloo light grey glos rectified 33,7x28 cersanit
Nr kat. 100546366
Pozostałe z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




