miska wc wisząca domino soleo z deską
Nr kat. 100220871
opis produktu
Marka Lavita w swojej kolekcji Soleo proponuje komplet składający się z miski wieszanej oraz deski WC w kolorze uniwersalnej bieli, która pasuje do większości aranżacji ubikacji oraz toalety. Prezentowana miska bezkołnierzowa o szerokości 37 cm, wysokości 37 cm oraz głębokości 49 cm posiada 10-letnią gwarancję oraz poziomy rodzaj odpływu. Deska WC wolnoopadająca wykonana została z duroplastu, zaś miska wieszana z ceramiki. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe elementy wyposażenia ubikacji i toalety.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Domino |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | 77790 |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Domino |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika/Duroplast |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA biuro@lavita.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Marka Lavita w swojej kolekcji Soleo proponuje komplet składający się z miski wieszanej oraz deski WC w kolorze uniwersalnej bieli, która pasuje do większości aranżacji ubikacji oraz toalety. Prezentowana miska bezkołnierzowa o szerokości 37 cm, wysokości 37 cm oraz głębokości 49 cm posiada 10-letnią gwarancję oraz poziomy rodzaj odpływu. Deska WC wolnoopadająca wykonana została z duroplastu, zaś miska wieszana z ceramiki. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe elementy wyposażenia ubikacji i toalety.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Domino |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | 77790 |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Domino |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika/Duroplast |
Domino Polska Sp. z o.o. RZEŹNICZA 4 58-200 DZIERŻONIÓW POLSKA biuro@lavita.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca domino soleo z deską
Nr kat. 100220871
Pamiętaj o
Przeglądaj inne z kolekcji



