miska wc wisząca excellent stellar spin 360 z deską wolnoopadającą duroplast biały połysk cenl.6603.535.wh
Nr kat. 100512904

opis produktu
Miska WC wisząca Excellent Stellar spin 360 z deską wolnoopadającą duroplast biały połysk cenl.6603.535.wh to model mierzący 36 cm szerokości, 32 cm wysokości oraz 54 cm głębokości. Powyższa propozycja doskonale uzupełni aranżacje nowoczesne, dzięki swojej prostej formie oraz podwieszanej konstrukcji. Prezentowana miska WC bezkołnierzowa w kolorze nieskazitelnej bieli posiada owalny kształt, który podkreśla lekkość konstrukcji. Dołączona do zestawu deska WC została wzbogacona o funkcję wolnoopadającą, która zwiększa komfort codziennego użytkowania. Łatwy do wypięcia model dodatkowo pokrywa powłoka antybakteryjna, która pozwala utrzymać wysoki poziom higieny.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Stellar |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | CENL.6603.535.WH |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 32 cm |
| Głębokość miski: | 53.50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 32 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Miska WC wisząca Excellent Stellar spin 360 z deską wolnoopadającą duroplast biały połysk cenl.6603.535.wh to model mierzący 36 cm szerokości, 32 cm wysokości oraz 54 cm głębokości. Powyższa propozycja doskonale uzupełni aranżacje nowoczesne, dzięki swojej prostej formie oraz podwieszanej konstrukcji. Prezentowana miska WC bezkołnierzowa w kolorze nieskazitelnej bieli posiada owalny kształt, który podkreśla lekkość konstrukcji. Dołączona do zestawu deska WC została wzbogacona o funkcję wolnoopadającą, która zwiększa komfort codziennego użytkowania. Łatwy do wypięcia model dodatkowo pokrywa powłoka antybakteryjna, która pozwala utrzymać wysoki poziom higieny.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Stellar |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | CENL.6603.535.WH |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 32 cm |
| Głębokość miski: | 53.50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 32 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca excellent stellar spin 360 z deską wolnoopadającą duroplast biały połysk cenl.6603.535.wh
Nr kat. 100512904
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Miska WC wisząca Excellent Stellar spin 360 z deską wolnoopadającą duroplast biały połysk cenl.6603.535.wh to model mierzący 36 cm szerokości, 32 cm wysokości oraz 54 cm głębokości. Powyższa propozycja doskonale uzupełni aranżacje nowoczesne, dzięki swojej prostej formie oraz podwieszanej konstrukcji. Prezentowana miska WC bezkołnierzowa w kolorze nieskazitelnej bieli posiada owalny kształt, który podkreśla lekkość konstrukcji. Dołączona do zestawu deska WC została wzbogacona o funkcję wolnoopadającą, która zwiększa komfort codziennego użytkowania. Łatwy do wypięcia model dodatkowo pokrywa powłoka antybakteryjna, która pozwala utrzymać wysoki poziom higieny.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | Stellar |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | CENL.6603.535.WH |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 32 cm |
| Głębokość miski: | 53.50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 32 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


